Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

co może oznaczać ten dzwięk?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • co może oznaczać ten dzwięk?

    Zamieszczone przez CIS73
    norbi99, mam pytanka: z jaką anteną masz tego tti880 i jak ci to odbiera
    kolejna sprawa to czytałem na innym forum że podobno tti strasznie świeci czy to prawda?
    pytam bo mam na myśli kupno takiego radyjka
    Moje radyjko jak na razie jest tak ustawione że świecenie mi nie przeszkadza. Mało jeżdżę w nocy może dlatego. Zresztą zawsze można je wyłączyć.
    Mam antenkę President Ohio - 85 cm długości. W takim zestawie działa dobrze. Poza tym antenkę można położyć - co przydaje się przy wjeżdżaniu do garażu.

  • #2
    co może oznaczać ten dzwięk?

    Witam. Mam pytanie, co oznacza sygnał dzwiękowy zaraz po odpaleniu przy niskich temperaturach. Mam taką czerwoną diodę międzu przyciskiem ogrzewania tylnej szyby a przyciskiem otwarcia wlewu paliwa. Dioda miga i wydaje dosyć głosny przerywany pisk. Po przejechaniu 10 kilometrów i ponownym uruchomieniu silnika dioda już się nie zapala i nie wydaje dzwięków. Dzięki za pomoc

    Komentarz


    • #3
      jesli to nioryginalne ustrojstwo - to moze ktos zamontowal sobie proste powiadomienie o mozliwosci wystapienia gololedzi.
      pablo_doctor

      Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

      CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

      http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

      Komentarz


      • #4
        u mnie to tak komputer piszczy jak spadnie temp po nizej 4 stopni i zapala sie gwiazdka tak jak kolega powiedzial ktos sobie to sam zamontowal

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X